Mozilla Україна - українська команда локалізації|Mozilla Team Ukraine » Локалізація розширень
Про нас Документація FAQ Форум Посилання

Архів рубрики 'Локалізація розширень'

Оновлення українського словника перевірки правопису!

Wednesday, February 28, 2007

27 лютого цього року став доступний до завантаження оновлений до версії 0.3 словник перевірки орфографії у продуктах Mozilla. Це розширення базується на словниках myspell, над розробкою яких працює команда Spell UK.
Щира подяка цим хлопцям! У грудні 2006 року вони створили чергову версію свого чудового словника. Перелік усунених недоліків та список доробок дивіться на сайті команди.
Однак, допоки розширення через незалежні від української команди Mozilla обставини чекало затвердження на сайті addons.mozilla.org, 26 січня 2007 року з’явився ще новіший словник перевірки орфографії spell-uk. Розширення з ним можна завантажити звідси (подяка Андрієві Рисіну).
Щодо трохи старішого словника (версія розширення 0.3), то він доступний на офіційному сайті addons.mozilla.org. Сподіваємося на появу згодом на цьому сайті і найактуальнішої версії словника.

Будьте уважні! Не встановлюйте два цих словники одночасно!

Українізоване розширення Lightning 0.3

Saturday, November 11, 2006

Нарешті побачила світ українізація розширення для Thunderbird - Lightning 0.3!

Lightning - це календар-органайзер для Вашої улюбленої поштової програми Mozilla Thunderbird. Воно є точною копією програми Sunbird, але завдяки інтеграції до Thunderbird з ним легше планувати та спілкуватись одночасно. Lightning - незамінний помічник ділової людини!
Автор перекладу: Ярослав Крицун

Особлива подяка Олександрові Касянюку за переклад Sunbird, Сергієві Хоружину за всебічну допомогу і моральну підтримку, Мирославові Голяку і Сергію Костенкові - за тестування.

Завантажити переклад можна звідси

extensions.org.ua - Живи рідним!

Tuesday, September 26, 2006

25 вересня відкрився оновлений ресурс extensions.org.ua, що підтримується мабуть найактивнішим членом команди Mozilla Team  Ukraine - Сергієм Хоружиним. Сайт був деякий час недоступним, тому тим, хто раніше відвідував його, варто зробити це ще раз.

Оновлений сайт пропонує користувачам продуктів Mozilla фактично увесь наявний перелік українізованих розширень, файлів локалізації програм, словників перевірки орфографії.

На сайті доступні для завантаження 27 розширень, 2 словники, 4 мовних файли та дві програми. І цей перелік постійно зростатиме завдяки невичерпній енергії адміністратора сайту та перекладачів розширень, одним з яких можете стати і ви.

Обов’язково завітайте на сайт extensions.org.ua

(more…)