Mozilla Україна - українська команда локалізації|Mozilla Team Ukraine » Архів блога » Firefox 3 beta 4!
Про нас Документація FAQ Форум Посилання

Firefox 3 beta 4!

Доступна для завантаження чергова тестова версія Firefox 3 — beta 4. Як повідомляють розробники вона містить 900 (!) поліпшень у порівнянні з попереднім бета-релізом.
Серед них:
  • Покращення користувацького інтерфейсу. Кращий пошук у менеджері завантажень, можливість відмовитись від збільшення зображень при масштабуванні, покращено зовнішній вигляд.
  • Покращена адаптивна поведінка адресної панелі. Впроваджений алгоритм “frecency” підлаштовується під ваші звички у роботі в інтернеті, враховує частоту відвідування певних сайтів та дату останнього відвідування. Додано нові можливості, такі як підтримка window.postMessage та window.messageEvent стандарту HTML5, JavaScript 1.8.
  • Підвищено продуктивність роботи браузера. Значно зменшено використання ресурсів комп’ютера. Веб-інтерфейси типу Google Mail працюють істотно швидше.

При встановленні цієї версії продукту пам’ятайте, що це — всього лише тестова версія і перед її встановленням зробіть резервну копію свого профілю або створіть окремий профіль для Firefox 3 beta 4.

Посилання для завантаження (українізовані версії):

Завантажити для Windows

Завантажити для Linux

Завантажити для Mac OSЗалишити коментар

Ви повинні авторизуватись для того, аби написати коментар.