Mozilla Україна - українська команда локалізації|Mozilla Team Ukraine Локалізація Firefox
Про нас Документація FAQ Форум Посилання

Локалізація Firefox


Зображення:firefox-15-headline.pngMozilla Firefox - флагман серії продуктів Мозилла. Браузер нового покоління, що має простий та інтуїтивний інтерфейс. Безпека та широкі можливості розширення - ось основні переваги браузера!

 

 

Історія локалізації


Історія локалізації не може бути розглянута, якщо ми не згадаємо Сергія Брицького, який був автором першого перекладу Mozilla - пакету, з якого пізніше викристалізувався Mozilla Firefox.

Першою перекладеною версією версією ж власне Firefox була версія 0.9.3. Пізніше з'явилися версії 1.0 та 1.5. Починаючи з версії 1.5.0 до перекладу успішно долучився Олександр Касянюк і перекладом версій цієї гілки Firefox займався саме він.

Перекладом Firefox 2.0.0.х - 3.0.х, а тим більше його офіційним релізом, доступним із сайтів спільноти Mozilla, ми завдячуємо в першу чергу Тимофієві Бабичу - людині, яка взяла на себе обов'язки куратора перекладів продуктів Mozilla.

Звичайно, слід зауважити, що переклад не був би можливим без долучення таких людей, як Сергій Хоружин, Сергій Богданцев та Ярослав Крицун, які брали активну участь у обговоренні вад перекладу, вносили свої пропозиції щодо його покращення. Всім переліченим людям завдячуємо також перекладом офіційних сайтів спільноти Mozilla: addons.mozilla.org - Додатки та Української версії mozilla-europe.

 

Доступні переклади Firefox


Firefox 3.0.1


 

Долучитися


Якщо ви бажаєте долучитися до перекладу майбутніх версій Firefox (в першу чергу 3.1), вам слід звернутися до будь-кого з нашої команди та запропонувати свою допомогу. Ми будемо завжди раді новим колегам!